Šetříme Vaše náklady za energie výstavbou fotovoltaických elektráren.

Informace o společnosti

Úvodní stránkaInformace o společnosti

Společnost KALAHA PLUS s.r.o. byla založena v roce 2022 se zaměřením na výstavbu alternativních zdrojů elektrické energie. I přes krátkou historii se jedná o stabilního partnera v této oblasti.

Firma KALAHA PLUS s.r.o. vznikla jako nový společný projekt firem KALAHA a.s. a malé rodinné firmy, zabývající se fotovoltaikou.

Společnost KALAHA a.s. je stavební firma, která má více než 20-ti letou historii na trhu stavebních prací s ročním obratem cca 200 milionů korun. Firma KALAHA a.s. je 100% vlastníkem společnosti KALAHA PLUS s.r.o.

Spojení tradiční zkušené firmy a mladé dynamické firmy je zárukou kvalitních realizací v segmentu výstavby alternativních zdrojů elektrické energie.

Mezi naše hlavní výhody patří:

  • Dlouhodobá zkušenost s realizací menších i větších stavebních dodávek
  • Personální soběstačnost a realizační týmy odborníků
  • Skladové zásoby komponentů
  • Máme veškeré oprávnění potřebné k montážím Fotovoltaických elektráren

Firma KALAHA PLUS s.r.o. je pojištěna proti škodám způsobeným třetím osobám, na částku 10.000.000,- Kč pro každý jednotlivý případ plnění.

GARANCE KVALITY

Firma KALAHA PLUS s.r.o. má zavedeny všechny administrativní a výrobní procesy v souladu s normami ČSN EN ISO 9001 Management kvality, ČSN EN ISO 14001, Enviromentální management a dle ČSN OHSAS 18001 Management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Za kvalitu námi nabízených prací Vám bude ručit kvalifikovaný tým firmy KALAHA PLUS s.r.o.  Jedná se o pracovníky administrativní podpory pro dotace a připojení k distribuční síti, externího projektanta, revizních techniků, realizačních techniků a montážních pracovníků.